امروز : 24 | مرداد | 1397

عنوان خبر:

پیام مدیر عامل شرکت صنعت روی زنگان

تاریخ انتشار :

1396/06/28

متن خبر :

به نام خداوند جان و خرد


خداوند بزرگ را شاكريم كه فرصت همراهي و همگامي با سهامداران گرانقدر را عطا نموده است؛ از اين بابت فرصت را مغتنم شمرده تا با همراهی همکاران عزیزم در جهت به تعالی رساندن اين شركت كوشا باشيم.

شرکت صنعت روی زنگان از بدو تأسيس در قبال مسئوليت اجتماعي خود نسبت به حمايت از توليد و كارآفريني همت نموده و در راستاي سياستهاي كلان هلدينگ توسعه معادن روي ايران با هدف خروج شركت از حالت خدمات محور به توليد محور اقدام نموده است.

ما مسوولیت اصلی خود را در شرکت، تعهد در قبال سهامداران و مشتریان می دانیم و از این رو به این اصل اعتقاد داریم که مهم‌ترین وجه مشتری مداری، ارزش آفرینی است؛ و ارزش آفرینی را رویکردی می‌دانیم که تنها محدود به فایده اصلی و سود مادی نیست و ابعاد دیگری نیز دارد که باید در قبال همه ذینفعان به ویژه مشتریان خود به کار ببندیم.

در این مسیر قصد داریم با تلاش نیروهای جوان  و با انگيزه  در كنار نيروهاي با تجربه و متخصص و تشخیص صحیح نیازهای بازار، فراتر از نگاه مادی، نسبت به توسعه، پيشرفت، بهبود مستمر و حفظ محيط زيست اقدام نمايیم.

شرکت صنعت روی زنگان با مسوولیت سنگینی که هلدینگ توسعه معادن روی ایران بر دوشش نهاده، از کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور در شرایط پس از تحریم، با اقدامات دانش بنيان و استفاده از تكنولوژي جديد نسبت به ارتقاء خود عمل نمايد.

در خاتمه بسیار خرسنديم در جبهه سازندگی و اقتصاد کشور عزیزمان ایران تلاش می کنیم و اميدواريم با همت بلند همكاران و سهامداران چشم اندازی روشن همراه با امید را پیش روی کشورمان ببینیم.

 

                                                                                                      حمید سلطانیانی

                                                                                  مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

 

                                                                                                                             

                                                                                                                          

                                                                                          

.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت صنعت روی زنگان تعلق دارد